Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Media
sk: Médiá

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sk: Súbor %file nie je možné uložiť. Došlo k neznámej chybe.
