Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Comment on @title
sv: Kommentera på @title

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sv: Filen %fil kunde inte sparas. Ett okänt fel inträffade.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
sv: Valbar underkatalog för den plats där filen kommer att lagras. Inkludera ej snedstreck i början eller slutet av katalognamnet.
