Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Media
uk: Медіа

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: Record
uk: Запис

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.
