Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: edit
ar: تحرير

en: Audio
ar: الصوت

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Video
ar: فيديو

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ar: مجلد فرعي اختياري في مجلد الرفع الذي ستخزّن فيه الملفات. لا تدرج خط مائلا لا قبل ولا بعد.

en: Include file in display
ar: تضمين الملف في العرض

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ar: يمكن استخدام الوصف كتسمية لرابط الملف.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.
