Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
