Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Include file in display
hy: Ցուցադրելուց ներառել ֆայլը
