Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: edit
ja: 編集

en: Audio
ja: オーディオ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Video
ja: ビデオ

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ja: アップロードされたファイルが保存されるサブディレクトリー(オプション)。前後にスラッシュをつけないようにしてください。

en: Include file in display
ja: 添付ファイルとして画面表示

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ja: この説明はファイルリンクへのラベルとして利用される場合があります。

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ja: 拡張子はスペースまたはコンマで区切り、最初にピリオドを使わないでください。
