Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: edit
jv: sunting

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Include file in display
jv: Leboknā berkas ing tampilan

en: The description may be used as the label of the link to the file.
jv: Katrangan bisa digunaknā dadi judhul pranala berkas.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
