Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
km: ថត​រង​ស្រេច​ចិត្ត​នៅ​ក្នុងទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ ។ កុំ​រួម​បញ្ចូល​សញ្ញា​ (_) នៅ​ពី​មុខ ឬ​នៅ​ពី​ក្រោយ​ ។

en: Include file in display
km: រួម​បញ្ចូល​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​ការ​បង្ហាញ

en: The description may be used as the label of the link to the file.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជា​ស្លាក​នៃ​តំណ​ទៅ​ឯកសារ ។

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
