Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە
