Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: edit
lt: redaguoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.
