Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: edit
sk: upraviť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Include file in display
sk: Zahrnúť súbor do zobrazenia

en: The description may be used as the label of the link to the file.
sk: Popis môže byť použitý ako označenie odkazu na súbor.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
