Media Recorder (7.x-1.0-alpha10) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: edit
sv: redigera

en: Audio
sv: Ljud

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
sv: Valbar underkatalog för den plats där filen kommer att lagras. Inkludera ej snedstreck i början eller slutet av katalognamnet.

en: Include file in display
sv: Inkludera filen i visningen

en: The description may be used as the label of the link to the file.
sv: Beskrivningen kan användas som etikett för länken till filen.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.
