Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: edit
ast: editar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Not installed
ast: Ensin instalar
