Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: edit
be: рэдагаваць

en: Audio
be: Аўдыё

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
be: Неабавязковы падкаталог унутры месца знаходжання загрузак, дзе будуць захоўвацца файлы. Не ўлучае папярэднія альбо замыкальныя слэшы.

en: Include file in display
be: Улучыць файл для адлюстравання

en: The description may be used as the label of the link to the file.
be: Апісанне магчыма выкарыстаць у якасці цэтліка спасылкі да файла.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
