Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: edit
cy: golygu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Not installed
cy: Heb ei osod
