Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: edit
el: επεξεργασία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο προορισμού όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Μην συμπεριλαμβάνετε καθέτους που προηγούνται ή έπονται.

en: Include file in display
el: Το αρχείο να συμπεριλαμβάνεται στην εμφάνιση

en: The description may be used as the label of the link to the file.
el: Η περιγραφή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ετικέτα για το σύνδεσμο προς το αρχείο.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.
