Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: edit
eu: editatu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: The description may be used as the label of the link to the file.
eu: Deskribapena fitxategira zuzendutako estekaren azalpen gisa erabili daiteke.
