Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: edit
he: עריכה

en: Audio
he: אודיו

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Video
he: וידאו

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.
