Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Video
hu: Videó

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hu: A feltöltések könyvtárán belül megadható alkönyvtár, ahova a fájlok mentésre kerülnek. Az alkönyvtár megadásakor a kezdő és a záró perjelet nem kell megadni.

en: Include file in display
hu: A fájl is látszódjon megtekintéskor

en: The description may be used as the label of the link to the file.
hu: A leírás a fájlra mutató hivatkozás felirataként használatos.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Maximum Width
hu: Legnagyobb szélesség

en: This field also supports tokens.
hu: Ez a mező is támogatja a vezérjeleket.
