Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
