Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: edit
nl: bewerken

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Include file in display
nl: Bestand tonen bij weergave

en: The description may be used as the label of the link to the file.
nl: De beschrijving kan gebruikt worden als het label van de link naar het bestand.

en: Minimum Width
nl: Minimale breedte

en: Minimum Height
nl: Minimale hoogte

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Maximum Width
nl: Maximale breedte

en: Maximum Height
nl: Maximale Hoogte
