Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: edit
oc: modificar

en: Audio
oc: Àudio

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
oc: Subdorsièr opcional, dins la destinacion dels mandadisses, ont s'emmagazinaran los fichièrs. No inclogueu las barras de l'inici ni del final.

en: Include file in display
oc: Inclutz lo fichièr en la visualizacion

en: The description may be used as the label of the link to the file.
oc: La descripcion se pòt utilizar coma l'etiqueta del ligam al fichièr.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
