Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: edit
ta: மாற்று

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Include file in display
ta: காட்சியில் கோப்பை உள்ளிணை
