Media Recorder (7.x-1.0-alpha11) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: edit
uk: редагувати

en: Audio
uk: Звук

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Video
uk: Відео

en: Record
uk: Запис

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.

en: Include file in display
uk: Додати файл у відображення

en: The description may be used as the label of the link to the file.
uk: Опис може бути використаний як мітка посилання на файл

en: Minimum Width
uk: Мінімальна ширина

en: Minimum Height
uk: Мінімальна кешована висота

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Maximum Width
uk: Максимальна ширина
