Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়
