Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: edit
bs: izmijeni

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Not installed
bs: Nije instalirano
