Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: edit
ca: edita

en: Audio
ca: Àudio

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Video
ca: Vídeo

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ca: Subdirectori opcional, dins del destí de les càrregues, on s'emmagatzemaran els fitxers. No inclogueu les barres de l'inici ni del final.

en: Include file in display
ca: Inclou el fitxer en la visualització

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ca: La descripció es pot utilitzar com a l'etiqueta de l'enllaç al fitxer.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima
