Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: edit
mr: संपादन

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
