Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
