Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: edit
pl: edytuj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Video
pl: Wideo

en: Record
pl: Rekord

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.

en: Include file in display
pl: Dołącz plik przy wyświetlaniu

en: The description may be used as the label of the link to the file.
pl: Opis może zostać użyty jako etykieta odnośnika do pliku.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Default allowed file extensions
pl: Domyślne dozwolone rozszerzenia plików
