Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: edit
ro: modifică

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ro: Subdirector opțional în cadrul destinației de încărcare unde fișierele vor fi păstrate. Nu includeți liniuțe oblice anterioare sau posterioare.

en: Include file in display
ro: Include fișier în afișare

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ro: Descrierea poate fi folosită ca și eticheta legăturii către fișier.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ro: Separați extensiile cu spațiu sau punct și nu includeți punctul din față.
