Media Recorder (7.x-1.0-alpha12) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: edit
te: మార్చు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
