Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
be: Невядомая памылка. Файл %file ня можа быць захаваны.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
be: Неабавязковы падкаталог унутры месца знаходжання загрузак, дзе будуць захоўвацца файлы. Не ўлучае папярэднія альбо замыкальныя слэшы.
