Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Refresh
da: Opdatér

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
da: Valgfri undermappe hvor uploadede filer gemmes. Medtag ikke indledende og afsluttende skråstreger.
