Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Refresh
es: Actualizar

en: Media
es: Multimedia

en: Not installed
es: No instalado

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
es: El archivo %file no se pudo guardar. Ha ocurrido un error desconocido.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
es: Subdirectorio opcional dentro del destino de subidas donde se almacenarán los archivos. No escriba barras ni al inicio ni al final.
