Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Media
gl: Medios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
gl: O ficheiro %file non se puido gardar. Ocorreu un erro descoñecido.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
gl: Subdirectorio opcional dentro do destino de subidas onde se almacenarán os arquivos. Non escriba barras nin o inicio nin o final.
