Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Refresh
id: Segarkan

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
id: Berkas %file tidak dapat disimpan. Kesalahan tak dikenal telah terjadi.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
id: Subdirektori opsional dalam tujuan upload dimana berkas akan disimpan. Jangan sertakan garis miring sebelumnya atau garis miring.
