Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Not installed
it: Non installato

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
it: Il file %file non può essere salvato. Si è verificato un errore  sconosciuto.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
it: Sottocartella opzionale all'interno della destinazione del file da caricare. Non includere slash iniziali o finali.
