Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Refresh
nl: Verversen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.
