Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Refresh
ru: Обновить

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Not installed
ru: Не установлено

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ru: Файл %file не удается сохранить. Возникла неизвестная ошибка.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ru: Необязательный каталог внутри каталога для загрузок, который будет создан для хранения файлов этого поля. Не добавляйте косую черту в начале и в конце пути.
