Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Refresh
tr: Yenile

en: Media
tr: Medya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
tr: %file dosyası kaydedilemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
tr: Dosyaların saklanacağı yükleme konumunda isteğe bağlı alt dizin. Önüne ya da ardına eğik çizgi (/) eklemeyin.
