Media Recorder (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Media
vi: Phương tiện

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
vi: Không thể lưu tập tin %file. Không rõ nguyên nhân lỗi.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
vi: Thư mục con bên trong đích lưu trữ dành cho các tệp tải lên. Xin đừng nhập dấu xuộc ở đầu hoặc cuối đường dẫn này.
