Media Recorder (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Media
ja: メディア

en: Not installed
ja: 未インストール

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ja: 未知のエラーが発生したため、ファイル %file を保存できませんでした。

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ja: アップロードされたファイルが保存されるサブディレクトリー(オプション)。前後にスラッシュをつけないようにしてください。
