Media Recorder (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت ،هه‌ڵه‌یه‌کی نەناسراو ڕوویدا.
