Media Recorder (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.
