Media Recorder (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ug: ئېنىقسىز خاتالىق كۆرۈلۈپ، %file ھۆججەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.
