Media Recorder (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Media
el: Μέσα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του αρχείου %file. Παρουσιάστηκε άγνωστο σφάλμα.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο προορισμού όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Μην συμπεριλαμβάνετε καθέτους που προηγούνται ή έπονται.
