Media Recorder (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Refresh
he: ריענון

en: Media
he: מדיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.
