Media Recorder (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Refresh
ka: განახლება

en: Media
ka: მედია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ka: ფაილის %file დამახსოვრება ვერ მოხერხდა. უცნობი შეცდომა.
